Cover6

Диплом у сфері міжнародної фінансової звітності (ДипІФР)

Напишіть нам

academy@kpmg.ua-+380504892975Бізнес-центр "Senator", вул. Московська, 32/2
academy@kpmg.ua
-
+380504892975
Бізнес-центр "Senator", вул. Московська, 32/2

Персональні дані

Диплом у сфері міжнародної фінансової звітності (ДипІФР)

Багато країн переходять на використання МСФЗ, що значною мірою впливає на фінансовий облік у світі. Всі підприємства, що котируються у Європейському Союзі зобов'язані готувати консолідовану фінансову звітність відповідно до МСФЗ. Це також стосується асоційованих та дочірніх організацій підприємств, що котируються в ЄС.

Якщо ви - фахівець з фінансів, проте ще не знайомі з МСФЗ в деталях, KPMG Insight Academy та ACCA пропонуємо вам швидке та ефективне рішення, що дозволить вирішити дану задачу - Диплом у сфері міжнародної фінансової звітності російською мовою (ДипІФР-Рос).

Що це за диплом?
Диплом АССА ДипІФР-РУС - міжнародна кваліфікація, що підвищує рівень знань в сфері МСФЗ. Ви вивчите основні концепції й принципи та здобудете навички застосовування МСФЗ на практиці.

Для кого цей диплом?
Для фахівців в області фінансового обліку, складання фінансової звітності, аудиту, фінансів та податків.

Як часто проходять іспити?
Два рази на рік: у червні та грудні.

В якому форматі проходять іспити?
З грудня 2020 року в комп'ютерному форматі (CBE).

Тривалість іспиту:
3 години 15 хвилин.

Як підготуватися?
Підготуватися до іспиту можна в акредитованих навчальних центрах - партнерах АССА -
KPMG Insight Academy - або самостійно, використовуючи ресурси, розміщені сайті АССА.

Що ви отримаєте після здачі іспиту ДипІФР:

  • диплом міжнародного зразка англійською мовою;

  • поглиблення знань з МСФЗ та навичок застосування МСФЗ на практиці;

  • безкоштовну реєстрацію на Диплом АССА «Фінанси і управління бізнесом» російською мовою та звільнення від іспиту «Фінансова звітність»;

  • безкоштовну реєстрацію на Міжнародну кваліфікацію АССА англійською мовою та звільнення від іспиту «Financial Reporting».


Ми пропонуємо вам онлайн-курс з підготовки до іспиту ДипІФР-Рос (АССА), що складається з 31 теми з МСФЗ, що повністю відповідають програмі АССА з підготовки до міжнародної кваліфікації.

Навчання побудоване у форматі відеолекцій, які ви зможете переглянути у будь-який зручний для вас час. Запитання, що виникнуть у процесі навчання, ви зможете поставити спікеру у закритій фейсбук-групі або під час двох вебінарних сесій: 23 квітня та 25 травня.

⇒ Повна програма курсу

Курс передбачає практичну частину: велику кількість тестів для кращого засвоєння матеріалу, домашні завдання та розв’язання екзаменаційних завдань (два проміжних тести та пробний іспит) з коментарями викладача.

Ознайомитися з форматом навчання та методиками спікера можете у безкоштовному уроці на тему «МСБО 19: Виплати працівникам» за посиланням (у модулі 5 внизу сторінки).

Якщо у вас виникнуть питання, можете зв'язатися з нами електронною поштою academy@kpmg.ua або за телефоном +38 050 489 29 75.

Читайте також